Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?
Всього 0 чоловік

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПЕРЕЛІК ТОВАРІВ , РОБІТ І ПОСЛУГ, ОТРИМАНИХ ЯК БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА

Дата: 31 жовтня 2021 о 17:17, Оновлено 14 вересня 2023 о 21:03

2023 рік

про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога

ЗДО «Золота рибка» за 2023рік (01.01.2023-31.08.2023рр.)

• Помічники вихователів груп «Веселинка», «Колосок», «Сонечко» придбали три змішувачі з електронагрівом Zegor  на загальну суму 2536 грн.11 коп., згідно накладної №4474 від 19 травня 2023року, які встановлені на даних групах електриком ЖКГ згідно правил пожежної безпеки і використовуються за призначенням (Акт № 1).
  • батьки групи «Веселинка» придбали тюлі в кількості 3 шт.  на загальну суму 1500 грн.00 коп., яка знаходиться в спальні на даній групі і використовуються за призначенням (Акт №2)
  • Бік Я., мама дітей  групи «Веселинка», придбала плиту на перегородки в туалетну кімнату на загальну суму 600 грн. 00 коп., яка встановлено на даній групі і використовуються за призначенням. (Акт №3)
  • Бучок Н., голова батьківського комітету групи «Колосок», подарувала килим -1шт., доріжка -1шт., які знаходяться на даній групі і використовуються за призначенням. (Акт №4)
  • За сприяння Долинської міської ради проводиться облаштування укриття №2 (встановлено відповідне освітлення, залито бетонну стяжку). Роботи продовжуються.
  • За сприяння Управління освіти Долинської міської ради від благодійної організації «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ПОСМІШКА UA» отримано предмети гігієни на загальну суму 6 556 грн.44 коп., канцтовари та іграшки на загальну суму 20 000 грн. 00 коп., комп’ютерна техніка та комплектуючі до неї для навчання дітей на загальну суму 248 599 грн.62 коп., дитячі стільці з металевим каркасом, безкаркасні крісла груші та іграшки на загальну суму 53 991грн.00коп., які використовуються за призначенням.
  • За сприяння Управління освіти Долинської міської ради від блгодійної організації «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ПОСМІШКА UA» батьки вихованців ЗДО, відповідно до відомості, отримали рюкзаки з наповненням на загальну суму 239 084 грн.82 коп.
  • За кошти обласного бюджету, Долинської міської ради та за депутатські кошти заступника міського голови ОТГ Громиша В.В., проводяться ремонтні роботи по облаштуванню ігрових майданчиків груп «Веселинка», «Метелик», «Дзвіночок». Роботи будуть продовжені.
  • За спонсорські кошти, які знаходились на спонсорському рахунку управління освіти Долинської міської ради оновлено спортивний майданчик на загальну суму 5 680грн. 00 коп.
  • Також силами працівників та батьків вихованців проведено ремонтні роботи в приміщенні закладу та на ігрових майданчиках , а саме:
  • два центральні входи  та коридорні приміщення (фарбування дверей, підлоги, малювання стін);
  • полаковано паркет в кабінетах директора,  діловода, медичного блоку та у великій музичній залі;
  • у кухонному блоці (фарбування витяжки, столів та інвентарю);
  • у всіх вікових групах пофарбовано підлогу в роздягальних, туалетних кімнатах, полаковано паркет в групових кімнатах, а також підфарбовано та підбілено стіни у всіх групах;
  • зроблено поточний ремонт у туалетній кімнаті в групах «Веселинка», «Веселка», «Веселі дзвіночки»;
  • зроблено ремонт у роздягальній кімнаті в групі «Барвінок», «Колосок»;
  • фарбування, ремонт, заміна та встановлення столиків та лавок на майданчиках груп «Веселка», «Колосок», «Ромашка», «Віночок», «Бджілка», «Веселі дзвіночки», «Сонечко»;
  • встановлено нові пісочниці на групах «Барвінок», «Колосок», «Калинка»;
  • встановлено рахівнички на майданчику групи «Барвінок».

Директор                                                             Оксана Коваленко

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.