Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

ПРО ЗАКЛАД

Дата: 20 жовтня 2021 о 21:25, Оновлено 21 вересня 2022 о 16:20

ЗДО "Золота рибка" - Івано-Франківська область. ІСУО

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу «Золота рибка» Долинської міської ради функціонує з 1987 року.

У жовтні 1986 році приміщення закладу  здано в експлуатацію, а 12 січня 1987 року дитячий садок "Золота рибка"Долинської бавовно - прядильної фабрики гостинно прийняв перших малят.

Рішеннями Долинської районної ради Ш сесії Ш демократичного скликання від 14.08.1998 року з балансу ВАТ «Долинська бавовно - прядильна фабрика» прийнято у комунальну власність дошкільний навчальний заклад «Золота рибка» і на його базі відкрито Долинську загальноосвітню школу І ступеня № 8.

Рішенням Долинської районної ради від 30.04.1999 року № 101- 8/99 реорганізовано  Долинську загальноосвітню школу І ступеня № 8 у навчально-виховний комплекс «Долинська загальноосвітня школа І ступеня № 8 – дитячий садок».

Рішенням Долинської районної ради від 30.12.2004 року № 352-16/2004 Долинська загальноосвітня школа І ступеня № 8 – дитячий садок перейменована на Долинський навчально-виховний комплекс № 1.

Долинський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок ) № 10 «Золота рибка» повторно створено на підставі рішень Долинської районної ради від 03.07.2008 року № 336-18/2008 «Про реорганізацію навчально-виховного комплексу № 1», Долинської міської ради від 09.07.2008  № 996-24/2008 «Про внесення змін в рішення міської ради від 02.04.2008 року № 879 – 22/2008», відповідного наказу відділу освіти Долинської райдержадміністрації від 14.07.2008 року № 414.

Рішенням сесії сьомого скликання  шостої сесії  Долинської міської ради від 06.04.2016 року № 190-6/2016  «Про зміну назви та затвердження нової редакції статуту дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу  «Золота рибка» Долинської міської ради» назва дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 10 «Золота рибка» змінено на дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу «Золота рибка» Долинської міської ради.

Рішенням сьомого скликання тридцять дев’ятої сесії Долинської міської ради від 27.06.2018 року № 1263-39/2018 «Про зміну назви та нову редакцію статуту закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу «Золота рибка» Долинської міської ради» назва дошкільного навчального закладу ( ясла-садок) комбінованого типу «Золота рибка»  Долинської міської ради змінена на заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу  «Золота рибка» Долинської міської ради.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.